POWAŻNA AWARIA - do odwołania

Czym jest projekt Nostalgia? Wracamy do przeszłości!

POWAŻNA AWARIA - do odwołania

Postprzez administrator » Pn wrz 01, 2014 07:48

Niestety, komputer na którym hostowałem serwery spalił się. Nie mam na razie nowego sprzętu, aby go zastąpić, więc do czasu aż nie sprawię nowego serwera, wszystkie serwery Projekt Nostalgia będą niedostępne.

Niestety, nowe mapki do Tactical Ops, które przygotowywałem na wrzesień także nie zostaną ukończone do tego czasu.
Projekt Nostalgia - Powrót do przeszłości w najlepszym wydaniu!
administrator

Postprzez » Pn wrz 01, 2014 07:48

Re: POWAŻNA AWARIA - do odwołania

Postprzez PiotrT74 » Pn gru 08, 2014 21:19

W razie czego mogę zdalnie udostępnić swojego starego kompa z windowsem XP na moim łączu internetowym.
PiotrT74

Re: POWAŻNA AWARIA - do odwołania

Postprzez Mpl » Śr gru 10, 2014 07:07

dobre wieści są takie, że poskładałem nowego kompa z XP parę dni temu. Działa świetnie. Mam pełną archiwizację starego dysku, czyli cały To 2.2 z mappackiem Echo, serwer CS 1.5 i Day of Defeat. Do lutego-marca, teoretycznie mogę odpalić wszystkie serwery, ale waham się, czy to w ogóle ma sens. Na forum ruchu nie ma, nikt się tym nie interesuje, a dla samego istnienia tego typu inicjatywy to szkoda prądu. I o ile w starego Tacticala udało się pograć wiele razy w grupie 3-6 osób, to jednej nocki z CSem zrobić się nie dało.
Mpl

Postprzez » Śr gru 10, 2014 07:07

Powrót do Projekt Nostalgia