mapa de_dust2 dla Tactical Ops 2.2

Informacje dotyczące gry Tactical Ops 2.2 w Projekt Nostalgia
Regulamin działu
1. Zakaz reklamy - wszelkiej
2. Zakaz obrażania innych użytkowników

mapa de_dust2 dla Tactical Ops 2.2

Postprzez Mpl » Wt mar 11, 2014 13:44

Zrobiłem mapę de_dust2 dla Tactical Ops 2.2 W 2002 roku próbowałem tego dokonać, ale wyszła źle ze względu na fatalne wymiarowanie. Podobnie jak większość prób. Tym razem, mając dokładne dane skali, wykonałem ją z dokładnością 98% - rożnicę są czasami w wysokościach, a to dlatego, że silnik Unreal Engine inaczej postrzega pion niż HalfLife Engine. Pewnych niedoróbek (detale) na mapie również nie dało się usunąć, ze względu na powstawanie błędów w kodzie, przy granicach styku. I oczywiście inaczej jest wykonane światło, jako że Unreal Engine nie posiada "słońca" - kombinowałem jak się da, aby uzyskać efekt najbardziej zbliżony do oryginału z Counter-Strike 1.5

Wbrew temu co widać, de_dust2 jest bardzo skomplikowaną mapą pod względem geometrii - jest w niej ponad 560 figur wielokątnych, tworzących detale (głównie te dziwaczne ornamenty na ścianach, a także skosy) - tym bardziej jestem zadowolony z rezultatu.

Ściągnij mapę de_dust2 for Tactical Ops 2.2
STĄD
(skopiuj .UNR do UnrealTorunament>TacticalOps>Maps)
(skopiuj pliki .UTX do UnrealTournament>TacticalOps>Textures)

Screenshoty :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

UPDATE:

1. Zmieniłem większość tekstur na te użyte przez Gremilina w jego wersji mapy Dust2. Ogólnie uważam, że jego mapka ładniej wygląda, ale jest problem ze skalą, przez co dużo traci na "uczuciu" oryginału.

2. Poprawiłem ścieżki botów.
Ostatnio edytowano Pn lut 09, 2015 10:24 przez Mpl, łącznie edytowano 2 razy
Mpl

Postprzez » Wt mar 11, 2014 13:44

Re: mapa de_dust2 dla Tactical Ops 2.2

Postprzez WUGJE » Śr mar 12, 2014 16:22

Not bad, wygląda całkiem spoko.
WUGJE

Postprzez » Śr mar 12, 2014 16:22

Powrót do Tactical Ops 2.2