SWAT 1.0, CS1.6 + dodatek.

Informacje dotyczące gry Tactical Ops 2.2 w Projekt Nostalgia
Regulamin działu
1. Zakaz reklamy - wszelkiej
2. Zakaz obrażania innych użytkowników

SWAT 1.0, CS1.6 + dodatek.

Postprzez WUGJE » Cz mar 20, 2014 13:28

Cześć wszystkim,

Jako, że Mpl pytał mnie o kilka rzeczy na pw, a myślę, że można je udostępnić publicznie, a na internecie albo już ich nie ma - albo szukanie tego znajdzie tyle czasu, że jest to prawie niemożliwe, wrzucam tutaj pierwszą wersję Tactical Opsa, który jeszcze był pod nazwą SWAT - SWAT 1.0 Beta. Dorzucam także Tactical Ops 1.6 oraz mały dodatek z mojej strony, który został mi udostępniony przez weterana tej gry - General_T z klanu =DOC=. Miałem tego więcej, ale dużo wersji widzę, że nie mogę znaleźć (2.0, 2.1.1 etc, których było dużo, a ja je miałem) - może i jeszcze gdzieś mam, ale nie mogę tego znaleźć, może kiedyś się dokopię to wrzucę. Enjoy.

SWAT 1.0 Beta - http://speedy.sh/MfaBA/swat-1.0.rar
TO1.6 - http://speedy.sh/pYDEX/Tactical-Ops-1.6.rar
Mały dodatek :) - http://speedy.sh/N54Jr/tocovers.zip
WUGJE

Postprzez » Cz mar 20, 2014 13:28

Re: SWAT 1.0, CS1.6 + dodatek.

Postprzez Mpl » Pt mar 21, 2014 10:37

zainstalowałem twoją wersję 1.6 i tak samo jak moja, nie działa (moja w ogóle jest niepełna). Po prostu nawet manualne wprowadzenie zmian do ini + kopia plików itd. nie wyświetla moda Tactical Ops w game types. Szkoda.

Za to znalazłem wersje 2.0 Beta, która poza cenami i paroma technikaliami, nie różni się od 2.2.

Szkoda, bo chciałem z wersji 1.6 jakieś screeny wrzucić do artykuły, który ukaże się w poniedziałek.
Mpl

Postprzez WUGJE » Pt mar 21, 2014 15:33

Miałem w innym miejscu TO1.6, które się rozpakowywało poprzez jakiś program z UT, ale nie pamiętam jaki. Postaram się to znaleźć, ale nie jestem pewien, czy mi się to uda - jak mówiłem, dużo rzeczy mi się poszło je*ać.
WUGJE

Postprzez Mpl » So mar 22, 2014 16:35

dla mnie wygląda,jakby w tej instalce czegoś brakowało - męczyłem się z 2 godziny i w końcu odpuściłem. Nie widać gry w zakładce Game Types i tyle, jest standardowe UT.
Mpl

Postprzez WUGJE » Pn mar 31, 2014 16:07

Przypomniało mi się jak odpalić 1.6 - http://to22.org/node/34.

Tam masz plik TacticalOps16Patch.umod - rozpakuj go powyższym programem.
WUGJE

Postprzez Mpl » Wt kwi 01, 2014 08:04

nie, mnie ten UMOD działa, w sensie, że widzę go jako UMOD i normalnie się instaluje, z tym że sam TO 1.6 nie działa - nie widać go w liście gier (jak daję Practice Session). Ręczne instalowanie w cfg też nie zmienia stanu rzeczy. Rozpakowanie UMOD'a za pomocą umodextractor daje identyczny rezultat.

Albo robię coś w złej kolejności, albo po prostu brakuje jakiegoś pliku z instalki np 1.5 albo wcześniejszej.

Instaluje UT
Wrzucam patch 4.36
Instaluję TO 1.6
i nie działa.

ach, ten plik SWAT 1.0 jest zepsuty - też nie działa.
Mpl

Postprzez WUGJE » Cz kwi 03, 2014 13:37

Zaraz ja spróbuję, bo u mnie to normalnie mykało.

/dobra, u mnie też nie myka, ale nie mam na razie chęci z tym się bawić, więc możliwe powody są takie, że każdą grę trzeba zainstalować prosto na UT - nie może być tam żadnego kliku ani TO2.2, ani TO1.6 ani SWAT 1.0 - po prostu jakiś konflikt etc.

I tam są notatniki jak zainstalować co i jak pokolei (chociaż zapewne przeczytałeś) - gdzie też jest napisane, że jak chce się zainstalować np. 1.6 na 1.5 etc. - to trzeba usunac jakis plik i wrzucic inny.
Jako, że dawno się z tym nie bawiłem, to zbytnio Ci nie pomogę - ale spróbuj po prostu schować np. na pendrivie najwazniejsze pliki z UT, które pozniej mozesz wrzucic, usun całe UT/2.2 etc i zainstaluj UT od nowa, po czym wrzuć i rozpakuj pierw SWAT 1.0 i sprawdz czy działa, jeżeli nie to pewnie moje pliki są uszkodzone, kto tam wie - na internecie już zapewne ich nie znajdziesz, a ja chyba innych nie mam, po czym mozesz jeszcze raz usunac UT i zainstalowac, i sprobować zainstalować 1.6.

Enjoy.
WUGJE

Postprzez Mpl » Cz kwi 03, 2014 19:39

oczywiście, instalowałem na świeżynkę, czyli specjalnie przygotowaną instalka UT i do niej TO 1.6, tak i UMOD jak i manualne instalowanie nie działa. Przerabiałem cały cfg, a także sprawdzałem logi, które wywala przy próbie uruchomienia mapy z TO 1.6 - wygląda to tak, jakby jedna ze ścieżek miała złe umiejscowienie i plik TOdatas.u, który najpewniej bierze się z u_SWAT.u nie ładował się poprawnie (Unreal nie widzi, skąd ma wziąć dane potrzebne do odtworzenia). Wnioskuję, że zwyczajnie któryś z plików jest niekompletny w tych instalkach i bazuje mocno na poprzednich wersjach, być może TO 1.5, który posiadał kompletną, działającą bazę.
Mpl

Postprzez WUGJE » Pt kwi 04, 2014 12:09

No to możliwe, że wersje, które miałem spakowane gdzieś wsadziłem z kompletną ilością plików - i po zmianie systemu zniknęły, a te, które rozpakowałem i mogą być niekompletne - wziąłem na płytę. Postaram się coś jeszcze poszukać, najwyzej dam info co i jak.
WUGJE

Postprzez » Pt kwi 04, 2014 12:09

Powrót do Tactical Ops 2.2